VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2023
ZOUBKOVÁ NelaCOPR TJ PŘEŠTICEholky 8: 2015 a ml
METLIČKA FabiánAUTHOR TEAM STUPNOkluci 8: 2015 a ml
VOŠAHLÍKOVÁ Sárakola-bbm.czholky 9-10: 2013-2014
HERBOLT Matyáš2V BIKERS Blovicekluci 9-10: 2013-2014
SVOBODOVÁ Terezakola-bbm.czžákyně I: 2011-2012
TOBRMAN RobinMS BIKE ACADEMY RACINGžáci I: 2011-2012
RABOCHOVÁ Linda2V BIKERS Blovicežákyně II: 2009-2010
BLANK Danny2V BIKERS Blovicežáci II: 2009-2010
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVženy I: 1994-2008
DVOŘÁKOVÁ DenisaCOPR TJ PŘEŠTICEženy II: 1979-1993
ŠMEJKALOVÁ IlonaVelosport Domažliceženy III: 1978 a st
MAČEJOVSKÝ PavelCOPR TJ PŘEŠTICEmuži I: 1994-2008
BOUBAL MartinHello CTWmuži II: 1979-1993
POSPÍŠIL JiříREDPOINT TEAMmuži III: 1978 a st
SVOBODA Pavelkola-bbm.czE-KOLO: ženy+muži 2008 a st
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2022
CVIKLOVÁ TerezaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVholky 8: 2014 a ml (8 let a ml)
NEVOSAD AdamBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVkluci 8: 2014 a ml (8 let a ml)
GRUBEROVÁ NatálieIn-line Plzeňholky 9-10: 2012-2013 (9-10 let)
HERBOLT Matyáš2V BIKERS Blovicekluci 9-10: 2012-2013 (9-10 let)
RUTAROVÁ MagdalenaTriatlon Plzeňžákyně I: 2010-2011 (11-12 let)
ZÝKA JanMS BIKE ACADEMY RACINGžáci I: 2010-2011 (11-12 let)
REJCHOVÁ Barborakola-bbm.czžákyně II: 2008-2009 (13-14 let)
KRÁTKÝ Tomáškola-bbm.czžáci II: 2008-2009 (13-14 let)
RUTAROVÁ KarolínaTriatlon Plzeňženy I: 1993-2007 (15-29 let)
METLIČKOVÁ JitkaZruč-Senecženy II: 1978-1992 (30-44 let)
ŠMEJKALOVÁ IlonaVelosport Domažliceženy III: 1977 a st (45 let a st)
BERAN TomášCK Sport Beran Chrástmuži I: 1993-2007 (15-29 let)
VRÁTNÍK Petr2V BIKERS Blovicemuži II: 1978-1992 (30-44 let)
BERAN MarcelCK Sport Beran Chrástmuži III: 1977 a st (45 let a st)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2021
METLIČKA TobiášAUTHOR TEAM STUPNOU9m: kluci 2013 a ml (8 let a ml)
BLANKOVÁ Tilly2V BIKERS BloviceU9ž: holky 2013 a ml (8 let a ml)
HEJZEK OndřejMS BIKE ACADEMY racingU11m: kluci 2011-2012 (9-10 let)
GRUBEROVÁ NatálieCK Sport Beran ChrástU11ž: holky 2011-2012 (9-10 let)
HEJZEK MartinMS BIKE ACADEMY racingU13m: žáci I 2009-2010 (11-12 let)
RUTAROVÁ MagdalenaCOPR TJ PŘEŠTICEU13ž: žákyně I 2009-2010 (11-12 let)
HURDA Bartolomějkola-bbm.czU15m: žáci II 2007-2008 (13-14 let)
RUTAROVÁ KarolínaCOPR TJ PŘEŠTICEU15ž: žákyně II 2007-2008 (13-14 let)
POSPÍŠIL LukášRedpoint TEAMM15: muži 1992-2006 (15-29 let)
ŠMÍDOVÁ AnnaDobřanyŽ15: ženy 1992-2006 (15-29 let)
VRÁTNÍK Petr2V BIKERS BloviceM30: muži 1977-1991 (30-44 let)
METLIČKOVÁ JitkaZruč-SenecŽ30: ženy 1977-1991 (30-44 let)
BERAN MarcelCK Sport Beran ChrástM45: muži 1976 a st (45 let a st)
ŠMEJKALOVÁ IlonaVelosport DomažliceŽ45: ženy 1976 a st (45 let a st)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2020
HEJZEK OndřejMS BIKE ACADEMY racingU9m - kluci 2012 a ml (8 let a ml)
GRUBEROVÁ NatálieCK Sport Beran ChrástU9ž - holky 2012 a ml (8 let a ml)
HEJZEK MartinMS BIKE ACADEMY racingU11m - kluci 2010-2011 (9-10 let)
RUTAROVÁ MagdalenaCOPR TJ PŘEŠTICEU11ž - holky 2010-2011 (9-10 let)
HURDA Bartolomějkola-bbm.czU13m - kluci 2008-2009 (11-12 let)
VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU13ž - holky 2008-2009 (11-12 let)
KOŠŤÁLEK FrantišekBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU15m - kluci 2006-2007 (13-14 let)
RUTAROVÁ KarolínaCOPR TJ PŘEŠTICEU15ž - holky 2006-2007 (13-14 let)
KUNCENDORFER MatějCOPR TJ PŘEŠTICEM15 - muži 1991-2005 (15-29 let)
ŠMÍDOVÁ AnnaDobřanyŽ15 - ženy 1991-2005 (15-29 let)
HEJZEK PetrBožkovM30 - muži 1976-1990 (30-44 let)
METLIČKOVÁ JitkaZruč-SenecŽ30 - ženy 1976-1990 (30-44 let)
BERAN MarcelCK Sport Beran ChrástM45 - muži 1975 a st (45 let a st)
BERANOVÁ RadkaCK Sport Beran ChrástŽ45 - ženy 1975 a st (45 let a st)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2019
HEJZEK OndřejMS BIKE ACADEMY racingU9m - žáci 2011 a mladší (8 let a mladší)
VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU9ž - žákyně 2011 a mladší (8 let a mladší)
KOŠŤÁLEK JanBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU11m - žáci 2009-2010 (9-10 let)
MITRYCHOVÁ Luciekola-bbm.czU11ž - žákyně 2009-2010 (9-10 let)
CVALÍN Jáchymkola-bbm.czU13m - žáci 2007-2008 (11-12 let)
RUTAROVÁ KarolínaCOPR TJ PŘEŠTICEU13ž - žákyně 2007-2008 (11-12 let)
HURDA Vojtěchkola-bbm.czU15m - žáci 2005-2006 (13-14 let)
CHVÁTALOVÁ ŽanetaCOPR TJ PŘEŠTICEU15ž - žákyně 2005-2006 (13-14 let)
HŘÍBAL MartinVelosport DomažliceM15 - muži 1985-2004 (15-34 let)
CHYTILOVÁ AdélaCK Sport Beran ChrástŽ15 - ženy 1985-2004 (15-34 let)
TOBRMAN MartinCOPR TJ PŘEŠTICEM35 - muži 1984 a starší (35 let a starší)
BERANOVÁ RadkaCK Sport Beran ChrástŽ35 - ženy 1984 a starší (35 let a starší)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2018
BLANK Danny2V BIKERS BLOVICEU9m - žáci 2010 a mladší (8 let a mladší)
RUTAROVÁ MagdalenaCOPR TJ PŘEŠTICEU9ž - žákyně 2010 a mladší (8 let a mladší)
HURDA BartolomějKOLA-BBM.CZU11m - žáci 2008-2009 (9-10 let)
BLANKOVÁ Sally2V BIKERS BLOVICEU11ž - žákyně 2008-2009 (9-10 let)
KOŠŤÁLEK FrantišekBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVU13m - žáci 2006-2007 (11-12 let)
JEDLIČKOVÁ NelaMS BIKE ACADEMY RACINGU13ž - žákyně 2006-2007 (11-12 let)
DRAGOUN VáclavCOPR TJ PŘEŠTICEU15m - žáci 2004-2005 (13-14 let)
CHYTILOVÁ AdélaCK SPORT BERAN CHRÁSTU15ž - žákyně 2004-2005 (13-14 let)
HŘÍBAL MartinVELOSPORT DOMAŽLICEM15 - muži 1984-2003 (15-34 let)
RICHTEROVÁ JanaCOPR TJ PŘEŠTICEŽ15 - ženy 1984-2003 (15-34 let)
JEDLIČKA LubošMS BIKE ACADEMY RACINGM35 - muži 1983 a starší (35 let a starší)
NESNÍDALOVÁ ZuzanaCOPR TJ PŘEŠTICEŽ35 - ženy 1983 a starší (35 let a starší)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2017
VÁVRA LukášMS BIKE ACADEMY RACINGU9m - žáci 2009 a mladší (8 let a mladší)
MITRYCHOVÁ LucieKOLA-BBM.CZU9ž - žákyně 2009 a mladší (8 let a mladší)
TYKVART TomášCOPR TJ PŘEŠTICEU11m - žáci 2007-2008 (9-10 let)
CHYTILOVÁ KateřinaCK SPORT BERAN CHRÁSTU11ž - žákyně 2007-2008 (9-10 let)
BLANK Sasha2V BIKERS BLOVICEU13m - žáci 2005-2006 (11-12 let)
NOVÁ NikolaCOPR TJ PŘEŠTICEU13ž - žákyně 2005-2006 (11-12 let)
BERAN TomášCK SPORT BERAN CHRÁSTU15m - žáci 2003-2004 (13-14 let)
MITRYCHOVÁ MichaelaKOLA-BBM.CZU15ž - žákyně 2003-2004 (13-14 let)
VÁCHAL DavidVELOSPORT DOMAŽLICEM15 - muži 1983-2002 (15-34 let)
VAVERKOVÁ KateřinaCOPR TJ PŘEŠTICEŽ15 - ženy 1983-2002 (15-34 let)
BERAN MarcelCK SPORT BERAN CHRÁSTM35 - muži 1982 a starší (35 let a starší)
NESNÍDALOVÁ ZuzanaCOPR TJ PŘEŠTICEŽ35 - ženy 1982 a starší (35 let a starší)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2016
NOVÝ TomášCOPR PŘEŠTICEU9m - žáci 2008 a mladší (8 let a mladší)
BLANKOVÁ Sally2V BIKERS BloviceU9ž - žákyně 2008 a mladší (8 let a mladší)
ŠAFRÁNEK OndřejAUTHOR TEAM STUPNOU11m - žáci 2006-2007 (9-10 let)
CVALÍNOVÁ AnnaCOPR PŘEŠTICEU11ž - žákyně 2006-2007 (9-10 let)
VAVERKA BřetislavCOPR PŘEŠTICEU13m - žáci 2004-2005 (11-12 let)
ALBLOVÁ BarboraDUKLA PRAHAU13ž - žákyně 2004-2005 (11-12 let)
BERAN TomášCK SPORT BERAN CHRÁSTU15m - žáci 2002-2003 (13-14 let)
VAVERKOVÁ KateřinaCOPR PŘEŠTICEU15ž - žákyně 2002-2003 (13-14 let)
VÁCHAL DavidVELOSPORT DOMAŽLICEU19m - junioři 1998-2001 (15-18 let)
RICHTEROVÁ JanaMS BIKE ACADEMY RACINGU19ž - juniorky 1998-2001 (15-18 let)
BERAN MarcelCK SPORT BERAN CHRÁSTM19+ - muži 1997 a starší (19 let a starší)
BEBEROVÁ PavlínaVELOSPORT DOMAŽLICEŽ19+ - ženy 1997 a starší (19 let a starší)
VÍTĚZOVÉ seriálu MTB BIATLON 2015
VOLF PatrikKB PLZEŇ-LITICEpřípravka žáci 2006 a mladší (9 let a mladší)
KROUPOVÁ ZuzanaCOPR PŘEŠTICEpřípravka žákyně 2006 a mladší (9 let a mladší)
BLANK SashaPODHŮŘÍžáci A 2004-2005 (10-11 let)
BOHŮNKOVÁ KateřinaKB PLZEŇ-LITICEžákyně A 2004-2005 (10-11 let)
BERAN TomášCK SPORT BERAN CHRÁSTžáci B 2002-2003 (12-13 let)
ŠPIČKOVÁ AdélaBIKE3000 JUNIOR TEAMžákyně B 2002-2003 (12-13 let)
FRANC DušanCOPR PŘEŠTICEžáci C 2000-2001 (14-15 let)
WOLFOVÁ ZuzanaKB PLZEŇ-LITICEžákyně C 2000-2001 (14-15 let)
HANUŠ AntonínKB STRAKONÍCEdorostenci 1997-1999 (16-18 let)
KADLECOVÁ DominikaKB PLZEŇ-LITICEdorostenky 1997-1999 (16-18 let)
KUBĚNA ZdeněkCOPR PŘEŠTICEmuži 1996 a starší (19 let a starší)
BEŠTOVÁ MichaelaÚjezdženy 1996 a starší (19 let a starší)